Loading...

Fixtures & Stats

Penn & Tylers Green FC

Andreas Latta

Please scroll to view all our fixtures and match statistics.

ID Date Kick Off Age Group Type Team Opposition Competetion Venue Pitch Result PTGFC Result Opposition Scorers Comment
1034 26/11/2019 19:45 Seniors First Team Abingdon Town Uhlsport Hellenic League - Division One (East) Abingdon Town Football Club Away
1303 24/11/2019 0:00 Juniors Under 13 Rangers Marlow Town Challange Cup Sir Willim Ramsay School Pitch 1
1304 24/11/2019 10:00 Juniors Under 16 Rangers Frontline FC League Cup French School Meadow Top Pitch (Pitch 1)
1310 24/11/2019 10:30 Seniors Youth Team Risborough Rangers South Bucks Youth League Away Away
1058 24/11/2019 0:00 Juniors Under 13 Marlow Youth Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away
1338 24/11/2019 14:00 Juniors Under 16 Marlow Youth Berks and Bucks Cup Away Away
1339 24/11/2019 14:00 Seniors Ladies Abbey Rangers FC Ladies Reserves Thames Valley Counties Womens Football League Addlestone Moor, Addlestone, Surrey, KT15 2QH Away
1098 24/11/2019 0:00 Juniors Under 14 Marlow Royals Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Pitch 1
1112 24/11/2019 0:00 Juniors Under 15 Bourne End JSC Wycombe and South Bucks Minor Football League Sir Willim Ramsay School Pitch 1
1185 24/11/2019 12:00 Mini Football Under 7 Rangers Under 7 South Bucks Mini Soccer Conference French School Meadow Mini Football Area
1209 24/11/2019 10:30 Mini Football Under 8 Aylesbury Vale Dynamos Youth South Bucks Mini Soccer Conference French School Meadow Mini Football Area
1269 24/11/2019 9:00 Mini Football Under 8 Rangers Aylesbury Town Corinthians South Bucks Mini Soccer Conference French School Meadow Mini Football Area
1305 23/11/2019 13:30 Seniors Development Team Thame FC Reserves Wycombe Junior Cup The ASM Stadium Away
1327 23/11/2019 11:00 Youth Under 18 Girls Tilehurst Panthers Berks and Bucks Cup Away Away Away Win
1328 23/11/2019 10:30 Girls Under 15 Girls Laurel Park Berks and Bucks Cup French School Meadow Top Pitch
1022 23/11/2019 15:00 Seniors First Team AFC Aldermaston Uhlsport Hellenic League - Division One (East) Aldermasten Recreational Society Away
1276 19/11/2019 19:45 Seniors First Team Abingdon United Uhlsport Hellenic League - Division One (East) Holloways Park, Beaconsfield, HP9 2SE Beaconsfield 4:4 Gary Lines (2), Tom Fifield, James Hancock
1309 17/11/2019 10:30 Seniors Youth Team Ruislip Rangers Clarets South Bucks Youth League Away Away 3:3 Max Byrne (2), Own Goal
1312 17/11/2019 14:00 Seniors Ladies Caversham AFC Berks and Bucks Cup French School Meadow Bottom Pitch 1:7 Alicia Povey
1073 17/11/2019 0:00 Juniors Under 13 Rangers Marlow Town Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away 6;1 Max Harris (3), Ellis Brown (2), Tom Lewis
1110 17/11/2019 0:00 Juniors Under 14 Berkhamsted Raiders Youth Blue League Cup Away Away 3:2 Daniel Broderick, Daniel Connor, Lewis Dale
1116 17/11/2019 0:00 Juniors Under 15 Prestwood Panthers Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away 1:2 Louis McCalley
1138 17/11/2019 0:00 Juniors Under 16 Maidenhead United Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away 1:2 Ethan Light
1311 16/11/2019 14:00 Seniors First Team Risborough Rangers Berks and Bucks Cup French School Meadow Bottom Pitch 3:0 Dayo Olufemi (2), Curtis Stone
1319 16/11/2019 10:00 Youth Under 18 Girls Ashford Town Thames Valley Counties Women Away Away 3:4 Lily-Anne Roberts (2), Emily Reeves
1324 16/11/2019 0:00 Girls Under 15 Girls Sandhurst Town Rockets League Cup Away Away 5:1 Sophie Midwinter (2), Megan Henriques, Abbie Britt
1329 16/11/2019 14:15 Seniors Development Hazlemere Sports Uhlsport Hellenic League - Division Two (South) Hazlemere Recreation Ground, Amersham Road, Hazlemere, High Wycombe, HP15 7QW Away 4:1 Nathon Green (3), Mason Wright
1289 10/11/2019 14:00 Juniors Under 16 Delaford Colts Berks and Bucks Cup Away Away 12:0
1292 10/11/2019 14:00 Juniors Under 15 Marlow FC Berks and Bucks Cup Away Away Away Win
1293 10/11/2019 12:30 Juniors Under 14 Marlow Youth Berks and Bucks Cup Beaconsfield High School Pitch 1 5:1 Nathan Long, Monty Davis, Olly Kenyon, Own Goal (2
1056 10/11/2019 0:00 Juniors Under 13 Explorers FC Purples Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away 4:3 Olly Hunt (4)
1068 10/11/2019 0:00 Juniors Under 13 Rangers Berkhamsted Raiders Youth Yellow Wycombe and South Bucks Minor Football League Sir Willim Ramsay School Pitch 1 3:3 Own Goal, James Penfold (2)
1151 10/11/2019 0:00 Juniors Under 16 Flackwell Heath Scorpions League Cup Away Away Away Win
1238 10/11/2019 14:00 Seniors Youth Team Chalfont Saints Lions League Cup Away Away 6:1 Owen Werrell (3), Max Byrne (2), George Redrup
1318 09/11/2019 9:30 Youth Under 18 Girls Tilehurst Panthers Thames Valley Counties Women French School Meadow Top Pitch 7:3 Lily-Anne Roberts (4), Sasha Smith (2), Ellie Ludg
1323 09/11/2019 0:00 Girls Under 15 Girls Burnham Junior Wildcats League Cup Away Away 6:1 Megan Henriques (4), Sophie Midwinter, Molly Carte
1010 05/11/2019 19:45 Seniors First Team Long Crendon Uhlsport Hellenic League - Division One (East) Oxford City, Park Farm Away 1:2 Dean Munday
1055 03/11/2019 0:00 Juniors Under 13 Flackwell Heath Minors Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away 3:4 Olly Hunt, Max Gibbins, Ryan Austin
1313 03/11/2019 14:00 Seniors Ladies AFC Crowthorne Thames Valley Counties Women Morgan Recreation Ground Away 7:2 Chloe Bassnet, Shona McCrae (2), Chantell O Grady,
1096 03/11/2019 0:00 Juniors Under 14 AFC Lightning Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away 6:2 Harry Neal, Lewis Dale, Daniel Connor, Oli Layfiel
1272 02/11/2019 14:00 Seniors First Team Chalfont Wasps Wycombe Senior Cup French School Meadow Bottom Pitch 2:2 Dean MUnday, Dean Allen Lost on penalties
1020 29/10/2019 19:45 Seniors First Team Holyport Uhlsport Hellenic League - Division One (East) Holloways Park, Beaconsfield, HP9 2SE Beaconsfield 2:2 Dean Allen, Andrew Viney
1280 27/10/2019 10:30 Seniors Youth Team Ruislip Rangers Clarets South Bucks Youth League French School Meadow Top Pitch 2:0 Dan Giles, Owen Werrell
1069 27/10/2019 0:00 Juniors Under 13 Rangers Wendover Juniors Rangers Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away 5:5 Louis Robins, Ellis Brown, Georgi Stone, Josh Cava
1285 26/10/2019 15:00 Seniors Development Team Abingdon United Development Uhlsport Hellenic League - Division Two (South) French School Meadow Bottom Pitch 14:0 Jack Pearce, Aaron Crouch, Joshua George, Bradley
1019 26/10/2019 15:00 Seniors First Team Wokingham and Emmbrook Uhlsport Hellenic League - Division One (East) Holloways Park, Beaconsfield, HP9 2SE Beaconsfield 1:2 Dean Allen
1281 20/10/2019 0:00 Juniors Under 13 Rangers Downley Dynamos Juniors Trojans Wycombe and South Bucks Minor Football League Sir William Ramsay School Pitch 1
1288 20/10/2019 11:00 Seniors Youth Team Beaconsfield Town Berks and Bucks Cup Away Away 1:6 Dan Giles
1290 20/10/2019 14:00 Juniors Under 16 Rangers Flackwell Heath Minors Berks and Bucks Cup Away Away 0:6
1306 20/10/2019 14:00 Seniors Ladies Aylesbury United Thames Valley Counties Woman French School Meadow 8:4 Alicia Povey (6), Rebecca Stopforth (2)
1053 20/10/2019 0:00 Juniors Under 13 Downley Dynamos Juniors Dragons Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away 1:0 Josh Light
1094 20/10/2019 0:00 Juniors Under 14 Tring Tornadoes Trojans Wycombe and South Bucks Minor Football League Beaconsfield High School Pitch 1 4:0 Daniel Connor, Nathan Long (3)
1286 19/10/2019 15:00 Seniors Development Team Iver Heath Berks and Bucks Intermediate Cup French School Meadow Bottom Pitch 1:2 Andrew Winton
1297 19/10/2019 15:00 Seniors First Team Heyford Athletic Bluefin Sports (UHL) Supplementary Cup KingGeorge V Playing Field Away 1:2 Dean Allen
1257 19/10/2019 0:00 Juniors Under 15 Girls Burnham Junior Wildcats Berkshire County Girls Football League Away Away 3:0 Sally Grimm, Sophie Midwinter (2)
1277 15/10/2019 19:45 Seniors First Team Burnham Banbury Litho Floodlit Challenge Cup The Gore Away 0:4
1299 13/10/2019 0:00 Juniors Under 13 Rangers Flackwell Heath Scorpions Challenge Cup Away Away 6:1 Lewis Thomas, James Penfold (2), Frankie Schieber,
1300 13/10/2019 0:00 Juniors Under 16 Rangers Haddenham Youth League Cup Away Away 1:1 William Street Won on penalties
1052 13/10/2019 0:00 Juniors Under 13 Langley Hornets Wycombe and South Bucks Minor Football League Sir Willim Ramsay School Pitch 1 9:0 Olly Hunt (2), CheBole (2), E Marley Louis-Pitt
1093 13/10/2019 0:00 Juniors Under 14 Bisham FC Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away 2:1 Harry Neal, Oli Layfield
1134 13/10/2019 0:00 Juniors Under 16 Hughenden Valley Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away 2:1 Tom Whitburn, Kajtek Halatyn
1222 13/10/2019 14:00 Seniors Ladies Ascot United Reserves Thames Valley Counties Womens Football League French School Meadow Bottom Pitch 3:2 Megan Payne, Rebecca Meller, Alicia Povey
1279 13/10/2019 10:30 Seniors Youth Team St Peters Corinthians South Bucks Youth League Away Away 1:0 Oliver Deacon
1284 12/10/2019 15:00 Seniors Development Team AFC Aldermaston Reserves Uhlsport Hellenic League - Division Two (South) French School Meadow Bottom Pitch 3:2 Josh George, Jamie Hunt, Morgan Harrison
1287 12/10/2019 15:00 Seniors First Team Amersham Town Berks and Bucks Senior Trophy Away Away 6:0 Joe Dulieu, Curtis Stone, Rashid Hamid, Tom Fifiel
1228 12/10/2019 9:30 Youth Under 18 Girls Laurel Park Girls Thames Valley Counties Womens Football League French School Meadow Top Pitch (Pitch 1) 3:7 Ellie Ludgate, Lily-Anne Roberts, Sasha Smith
1051 06/10/2019 0:00 Juniors Under 13 Hughenden Valley Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away 6:3 Olly Hunt (3), Che Bole, Harry White, Josh Light
1066 06/10/2019 0:00 Juniors Under 13 Rangers Chalfont St Peter AFC League Cup Sir Willim Ramsay School Pitch 1 3:6 Louis Robins, Frankie Schreiber, Ellis Brown
1092 06/10/2019 0:00 Juniors Under 14 FC Cippenham Bulldogs Wycombe and South Bucks Minor Football League Beaconsfield High School Pitch 1 2:2 Lewis Dalle (2)
1113 06/10/2019 0:00 Juniors Under 15 Chesham Athletic Wycombe and South Bucks Minor Football League Sir Willim Ramsay School Pitch 1 9:5 Brendon Belmar (4), Tamuka Mango (2), Danny Mussel
1133 06/10/2019 11:30 Juniors Under 16 Harefield United Youth Reds Wycombe and South Bucks Minor Football League French School Meadow Top Pitch (Pitch 1) 4:2 Ben Stallard, Oscar Lucey, Tom Whitburn, Kajtek Ha
1155 06/10/2019 9:30 Juniors Under 16 Rangers Burnham Junior Panthers White Wycombe and South Bucks Minor Football League French School Meadow Top Pitch (Pitch 1) 2:2 Alex Simons, Kadeen Webley
1221 06/10/2019 14:00 Seniors Ladies Slough Town FC Thames Valley Counties Womens Football League Away Away 3:2 Rebecca Meller, Martha Penny, Megan Payne
1278 06/10/2019 14:00 Seniors Youth Team Chalfont Saints Lions South Bucks Youth League Away Away 1:0 Ollie Deacon
1283 05/10/2019 15:00 Seniors Development Team Wokingham Uhlsport Hellenic League - Division Two (South) French School Meadow Bottom Pitch 1:0 Josh George
1227 05/10/2019 10:00 Youth Under 18 Girls Wargrave FC U18 Thames Valley Counties Womens Football League Away Away 0:3
1251 05/10/2019 10:00 Juniors Under 15 Girls Wokingham Berkshire County Girls Football League French School Meadow Top Pitch (Pitch 1) 5:3 Megan Henriques, Sally Grimm, Sophie Midwinter, Mo
1017 05/10/2019 15:00 Seniors First Team Thame Rangers Uhlsport Hellenic League - Division One (East) The ASM Stadium Away 2:1 Raju Pritpal (2)
1273 01/10/2019 19:45 Seniors First Team Holmer Green FC Bluefin Sports (UHL) Supplementary Cup Watchet Lane Away 1:0 Dean Munday
1091 29/09/2019 0:00 Juniors Under 14 Slough Town Junior FC Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away 2:0 Rowan Duff, Lewis Dale
1128 29/09/2019 0:00 Juniors Under 15 Aylesbury United Juniors Colts League Cup Away Away 0:4
1132 29/09/2019 0:00 Juniors Under 16 Wendover Juniors Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away 3:2 Kajtek Hatalyn (3)
1152 29/09/2019 10:00 Juniors Under 16 Rangers Flackwell Heath Scorpions Chairmans Cup French School Meadow Top Pitch (Pitch 1) 7:0 Kadeen Webely (2), Ben Trueman (2), Finley Parker,
1240 29/09/2019 10:30 Seniors Youth Team Holmer Green Rangers South Bucks Youth League French School Meadow Bottom Pitch 9:4 Dan Giles (3), Max Byrne (2), Charlie Farley, Geor
1246 29/09/2019 14:00 Seniors Ladies Taplow United Ladies League Cup French School Meadow Bottom Pitch 1:2 Alicia Povey
1274 29/09/2019 0:00 Juniors Under 13 Rangers Chalfont Saints Berks and Bucks Cup Sir Willim Ramsay School Pitch 1 1:4 Tom Lewis
1275 29/09/2019 0:00 Juniors Under 13 Marlow Youth Berks and Bucks Cup Away Away 1:4 Josh Light
1037 28/09/2019 15:00 Seniors First Team Chalvey Sports Uhlsport Hellenic League - Division One (East) Arbour Park Community Sports Stadium Away 5:0 Dean Allen (2) Rashid Hamid, Fred Tripp, Tom Fifie
1043 28/09/2019 15:00 Seniors Development Team Langley Development Chairmans Challenge Cup Summerleaze Village Away 1:1 Shea Coyle Won on penalties
1226 28/09/2019 10:00 Youth Under 18 Girls Tilehurst Panthers U18 Girls Thames Valley Counties Womens Football League Away Away 1:3 Sasha Smith
1250 28/09/2019 0:00 Juniors Under 15 Girls Sandhurst Town Rockets Berkshire County Girls Football League Away Away 6:1 Megan Henriques (2), Spphie Midwinter (2), Abbie B
1049 22/09/2019 9:30 Juniors Under 13 Marlow Youth Wycombe and South Bucks Minor Football League Sir Willim Ramsay School Pitch 1 2:2 Josh Light, Harry White
1067 22/09/2019 0:00 Juniors Under 13 Rangers Thame Colts Challenge Cup Sir Willim Ramsay School Pitch 1 6:2 Mackenzie Anns (2), Max Harris, Ellis Brown, Georg
1118 22/09/2019 0:00 Juniors Under 15 Aylesbury Vale Dynamos Youth Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away 5:3 Brandon Belmar (2), Harvey Redrup, Daniel Graham,
1131 22/09/2019 11:15 Juniors Under 16 Seer Green United Wycombe and South Bucks Minor Football League French School Meadow Top Pitch (Pitch 1) 2:0 Josh Oliver, Tom Whitburn
1150 22/09/2019 0:00 Juniors Under 16 Rangers Chinnor Youth League Cup Away Away 2:2 Kadeen Webley, William Street Won on penalties
1220 22/09/2019 14:00 Seniors Ladies Bessingby Park Rangers Thames Valley Counties Womens Football League Away Away 3:1 Paige Atkins, Megan Payne, Chantelle O Grady
1239 22/09/2019 10:30 Seniors Youth Team Gerrards Cross South Bucks Youth League Away Away 4:3 Max Burns (3), Nick Cornachia
1263 22/09/2019 0:00 Juniors Under 14 Chalfont Wasps Berks and Bucks Cup Away Away 2:1 Ollie Kenyon, Harry Neal
1225 21/09/2019 10:00 Youth Under 18 Girls Berks County U18 Girls Thames Valley Counties Womens Football League French School Meadow Top Pitch (Pitch 1) 4:4 Lily-Anne Roberts, Sasha Smith, Ellie Olcott
1249 21/09/2019 0:00 Juniors Under 15 Girls Burnham Junior Wildcats Berkshire County Girls Football League French School Meadow Top Pitch (Pitch 1) 6:2 Megan Henriques (2), Abbie Britton (2), Laura Dent
1245 17/09/2019 19:45 Seniors Development Team Tring Athletic Reserves Wycombe Junior Cup The Grass Roots Stadium, Dorian Williams Sports Centre, Cow Lane,Tring, Herts, HP23 5NS Away 4:4 Matt Clark, Andrew Viney (2), Jamie Hunt Won on penlties
1008 17/09/2019 19:45 Seniors First Team Milton United Uhlsport Hellenic League - Division One (East) Holloways Park, Beaconsfield, HP9 2SE Beaconsfield 3:2 Rashid Hamid, James Hancock, Fred Tripp
1048 15/09/2019 0:00 Juniors Under 13 Haddenham Youth Rangers Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away 6:0 Che Boyle (2), Olly Hunt (2), E Marley Louis-Pitt,
1079 15/09/2019 0:00 Juniors Under 13 Rangers Berkhamsted Raiders Youth Yellow Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away 3:7 Max Harris, Zack Sabatini, Ellis Brown
1100 15/09/2019 0:00 Juniors Under 14 George Green Juniors Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away 3:0 Lewis Dale, Nathan Long, Daniel Connor
1129 15/09/2019 0:00 Juniors Under 15 Berkhamsted Raiders Youth Blue June Rowland Memorial Cup Sir Willim Ramsay School Pitch 1 5:6 Brandon Belmar (2), Tamuka Mango, Sam Clyne, Louis
1135 15/09/2019 10:00 Juniors Under 16 FC Holyport Royals Wycombe and South Bucks Minor Football League French School Meadow Top Pitch (Pitch 1) 10:1 Josh Oliver (2), Kajtek Halatyn (2), Tom Whitburn
1154 15/09/2019 0:00 Juniors Under 16 Rangers Gerrards Cross and Fulmer Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away 5:0 Ethan O Brian (2), Ben Anderson, Alex Simons, Rube
1219 15/09/2019 14:00 Seniors Ladies Mole Valley Development Thames Valley Counties Womens Football League French School Meadow Bottom Pitch 1:3 Megan Payne
1243 15/09/2019 11:00 Seniors Youth Team Holmer Green Berks and Bucks Youth Cup French School Meadow Bottom Pitch 2:0 Connor Todd, Dan Giles
1224 14/09/2019 9:30 Youth Under 18 Girls Ashford Town U18 Thames Valley Counties Womens Football League French School Meadow Top Pitch (Pitch 1) 2:12 Lilly-Anne Roberts, Ella Olcott
1233 14/09/2019 15:00 Seniors Development Team Virginia Water Development Uhlsport Hellenic League - Division Two (South) French School Meadow Bottom Pitch 3:0 Ryan Welsh, Josh George, Jamie Hunt
1248 14/09/2019 11:15 Juniors Under 15 Girls Sandhurst Town Rockets Berkshire County Girls Football League French School Meadow Top Pitch (Pitch 1) 3:0 Molly Carter, Sally Grimm, Laura Dent
1015 09/09/2019 19:45 Seniors First Team Reading City Banbury Litho Floodlit Challenge Cup Rivermoor Away 3:1 Dean Allen (2), Tom Stables
1088 08/09/2019 0:00 Juniors Under 14 Stoke Mandeville FC Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away 1:6 Oliver Layfield
1218 08/09/2019 14:00 Seniors Ladies Harefield United Thames Valley Counties Womens Football League French School Meadow TopPitch (Pitch 1) 1:1 Megan Payne
1237 08/09/2019 10:30 Seniors Youth Team Pitstone South Bucks Youth League French School Meadow Top Pitch (Pitch 1) 1:1 Billy Tavener
1042 07/09/2019 15:00 Seniors Development Team Taplow United Uhlsport Hellenic League - Division Two (South) Stanley Jones Field Away 5:1 Ryan Williams (2), Conor Rembsubury-Kelly (2), Zac
1223 07/09/2019 10:00 Youth Under 18 Girls Maidenhead U18 Girls Blue Sox Thames Valley Counties Womens Football League Away Away 1:7 Ellie Ludgate
1014 07/09/2019 15:00 Seniors First Team Woodely United Uhlsport Hellenic League - Division One (East) Rivermoor Away 6:0 James Hancock (2), Dean Munday, Dean Allen, Fred T
1013 03/09/2019 19:45 Seniors First Team Didcot Town Development Uhlsport Hellenic League - Division One (East) Loop Meadow Stadium Away 3:1 Fred Tripp (2), Rashid Hamid
1217 01/09/2019 14:00 Seniors Ladies Slough Town FC Thames Valley Counties Womens Football League French School Meadow Top Pitch (Pitch 1) 2:2 Chantell O Grady, Megan Payne
1040 24/08/2019 15:00 Seniors Development Team Marlow United Uhlsport Hellenic League - Division Two (South) Holloways Park, Beaconsfield, HP9 2SE Home 1:2 Joe Palmer
1232 24/08/2019 15:00 Seniors Development Team Yateley United Uhlsport Hellenic League - Division Two (South) Away Away 3:0 Lewis Draper, Josh George, Conor Remsbury-Kelly
1011 20/08/2019 19:45 Seniors First Team Langley Uhlsport Hellenic League - Division One (East) Summerleaze Village Away 5:0 Dean Allen (3), Joe Dulieu, Tom Fifield
1009 10/08/2019 15:00 Seniors First Team Kidlington Development Uhlsport Hellenic League - Division One (East) Holloways Park, Beaconsfield, HP9 2SE Beaconsfield 1:2 James Hancock
1007 06/08/2019 19:45 Seniors First Team Wokingham Meadow Bluefin Sports (UHL) Challenge Cup Holloways Park, Beaconsfield, HP9 2SE Beaconsfield 1:2 James Hancock
1307 30/11/2018 14:15 Seniors Development Hazlemere Sports Uhlsport Hellenic League - Division Two (South) French School Meadow Bottom Pitch