Loading...

Fixtures & Stats

Penn & Tylers Green FC

Andreas Latta

Please scroll to view all our fixtures and match statistics.

ID Date Kick Off Age Group Type Team Opposition Competetion Venue Pitch Result PTGFC Result Opposition Scorers Comment
1099 2020-05-17 00:00:00 Juniors Under 14 Stoke Mandeville FC Wycombe and South Bucks Minor Football League Beaconsfield High School Pitch 1
1404 2020-05-10 08:45:00 Juniors Various Various Festival of Football French School Meadow French School Meadow
1330 2020-05-03 00:00:00 Juniors Double Header at PTGFC Under 14 Burnham Junior Pumas Blue Wycombe and South Bucks Minor Football League Beaconsfield High School Pitch 1
1082 2020-05-03 00:00:00 Juniors Under 13 Rangers Aylesbury Vales Dynamos Youth Wycombe and South Bucks Minor Football League Sir Willim Ramsay School Pitch 1
1089 2020-05-03 00:00:00 Juniors Double Header at PTGFC Under 14 Burnham Junior Pumas Blue Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away
1148 2020-05-03 00:00:00 Juniors Under 16 Maidenhead United Wycombe and South Bucks Minor Football League French School Meadow Top Pitch
1041 2020-04-28 18:30:00 Seniors Development Team Stokenchurch Uhlsport Hellenic League - Division Two (South) Longburrow Away
1080 2020-04-26 00:00:00 Juniors Under 13 Rangers Burnham Junior Leopards White Wycombe and South Bucks Minor Football League Sir Willim Ramsay School Pitch 1
1343 2020-04-26 00:00:00 Juniors Under 15 Beaconsfield Town Wycombe and South Bucks Minor Football League Sir Willim Ramsay School Pitch 1
1097 2020-04-26 00:00:00 Juniors Under 14 Aylesbury Vale Dynamos Wycombe and South Bucks Minor Football League Beaconsfield High School Pitch 1
1149 2020-04-26 00:00:00 Juniors Under 16 Burnham Junior Panthers Blue Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away
1230 2020-04-26 00:00:00 Juniors Under 16 Rangers Phoenix FC Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away
1413 2020-04-25 15:00:00 Seniors Development Team Virginia Water Development Uhlsport Hellenic League - Division Two (South) The Timbers, Crown Road, Virginia Water, GU25 4HS Away
1076 2020-04-19 00:00:00 Juniors Under 13 Rangers Hughenden Hawks Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away
1126 2020-04-19 12:30:00 Juniors Under 15 Aylesbury Vale Dynamos Youth Wycombe and South Bucks Minor Football League Sir William Ramsay Pitch 1
1145 2020-04-19 00:00:00 Juniors Under 16 FC Holyport Royals Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away
1164 2020-04-19 00:00:00 Juniors Under 16 Rangers Burnham Junior Panthers White Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away
1412 2020-04-18 15:00:00 Seniors Development Team Aston Clinton Uhlsport Hellenic League - Division Two (South) French School Meadow Bottom Pitch
1026 2020-04-13 15:00:00 Seniors First Team Kidlington Development Uhlsport Hellenic League - Division One (East) Yarnton Road Stadium Away
1411 2020-04-13 15:00:00 Seniors Development Team Yateley United Uhlsport Hellenic League - Division Two (South) French School Meadow Bottom Pitch
1410 2020-04-11 15:00:00 Seniors Development Team Wokingham and Emmbrook Reserves Uhlsport Hellenic League - Division Two (South) ESSC (Emmbrook Sports and Social), Lowther Road, Wokingham, RG41 1JB Away
1072 2020-04-05 00:00:00 Juniors Under 13 Rangers Aylesbury Vale Dynamos Youth Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away
1345 2020-04-05 00:00:00 Juniors Under 15 Beaconsfield Town Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away
1095 2020-04-05 00:00:00 Juniors Under 14 Berkhamsted Raiders Youth Blue Wycombe and South Bucks Minor Football League Beaconsfield High School Pitch 1
1140 2020-04-05 00:00:00 Juniors Under 16 Risborough Rangers Juniors Wycombe and South Bucks Minor Football League French School Meadow Top Pitch (Pitch 1)
1158 2020-04-05 00:00:00 Juniors Under 16 Rangers Chinnor Youth Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away
1415 2020-04-04 15:00:00 Seniors Development Team Stokenchurch Uhlsport Hellenic League - Division Two (South) French School Meadow Bottom Pitch
1315 2020-03-29 00:00:00 Juniors Under 13 Rangers Downley Dynamos Juniors Trojans Wycombe and South Bucks Minor Football League Sir William Ramsay School Pitch 1
1316 2020-03-29 00:00:00 Juniors Under 14 Westwood Park FC Wycombe and South Bucks Minor Football League Beaconsfield High School Pitch 1
1063 2020-03-29 00:00:00 Juniors Under 13 Wendover Juniors Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away
1332 2020-03-29 09:00:00 Mini Football Under 7 Rangers Marlow FC Minors/Holyport Memorial South Bucks Mini Soccer Conference French School Meadow Mini Football Area
1379 2020-03-29 00:00:00 Mini Football Under 8 Flackwell Heath Minors South Bucks Mini Soccer Conference Away Away
1386 2020-03-29 10:30:00 Mini Football Under 8 Rangers Wendover Juniors Colts South Bucks Mini Soccer Conference French School Meadow Mini Football Area
1139 2020-03-29 00:00:00 Juniors Under 16 Burnham Junior Panthers Blue Wycombe and South Bucks Minor Football League French School Meadow Top Pitch (Pitch 1)
1169 2020-03-29 00:00:00 Juniors Under 16 Rangers Chinnor Youth Wycombe and South Bucks Minor Football League French School Meadow Top Pitch (Pitch 1)
1204 2020-03-29 00:00:00 Mini Football Under 7 Aylesbury Utd Juniors South Bucks Mini Soccer Conference Away Away
1291 2020-03-28 15:00:00 Seniors First Team Chalvey Sports Uhlsport Hellenic League - Division One (East) Holloways Park, Beaconsfield, HP9 2SE Beaconsfield
1417 2020-03-28 15:00:00 Seniors Development Team Chalfont Wasps Uhlsport Hellenic League - Division Two (South) French School Meadow Bottom Pitch
1062 2020-03-22 00:00:00 Juniors Under 13 Downley Dynamos Juniors Dragons Wycombe and South Bucks Minor Football League Sir Willim Ramsay School Pitch 1
1084 2020-03-22 00:00:00 Juniors Under 13 Rangers Burnham Junior Leopards Blue Wycombe and South Bucks Minor Football League Sir Willim Ramsay School Pitch 1
1090 2020-03-22 00:00:00 Juniors Under 14 Risborough Rangers Juniors Wycombe and South Bucks Minor Football League Beaconsfield High School Pitch 1
1378 2020-03-22 00:00:00 Mini Football Under 8 Bourne End JSC Blues and Yellows South Bucks Mini Soccer Conference Away Away
1127 2020-03-22 00:00:00 Juniors Under 15 Chesham United Youth Generals Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away
1385 2020-03-22 00:00:00 Mini Football Under 8 Rangers Marlow Utd/Stokenchurch Juniors South Bucks Mini Soccer Conference Away Away
1165 2020-03-22 00:00:00 Juniors Under 16 Rangers Risborough Rangers Juniors Youth Wycombe and South Bucks Minor Football League French School Meadow Top Pitch (Pitch 1)
1202 2020-03-22 00:00:00 Mini Football Under 7 Wendover Juniors South Bucks Mini Soccer Conference Away Away
1203 2020-03-22 00:00:00 Mini Football Under 7 Rangers Tring Tornadoes Tigers and Panthers South Bucks Mini Soccer Conference Away Away
1036 2020-03-21 15:00:00 Seniors First Team AFC Aldermaston Uhlsport Hellenic League - Division One (East) Holloways Park, Beaconsfield, HP9 2SE Beaconsfield
1307 2020-03-21 15:00:00 Seniors Development Hazlemere Sports Uhlsport Hellenic League - Division Two (South) French School Meadow Bottom Pitch
1256 2020-03-21 00:00:00 Juniors Under 15 Girls Marlow Girls Berkshire County Girls Football League French School Meadow Top Pitch
1025 2020-03-17 19:45:00 Seniors First Team Long Crendon Uhlsport Hellenic League - Division One (East) Holloways Park, Beaconsfield, HP9 2SE Beaconsfield
1282 2020-03-15 00:00:00 Juniors Under 13 Rangers Downley Dynamos Juniors Trojans Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away
1058 2020-03-15 00:00:00 Juniors Under 13 Marlow Youth Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away
1103 2020-03-15 00:00:00 Juniors Under 14 FC Cippenham Bulldogs Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away
1137 2020-03-15 00:00:00 Juniors Under 16 Tring Tornadoes Panthers Wycombe and South Bucks Minor Football League French School Meadow Top Pitch (Pitch 1)
1168 2020-03-15 12:30:00 Juniors Under 16 Rangers Phoenix FC Wycombe and South Bucks Minor Football League French School Meadow Top Pitch
1035 2020-03-14 15:00:00 Seniors First Team Abingdon United Uhlsport Hellenic League - Division One (East) Northcourt Away
1234 2020-03-14 15:00:00 Seniors Development Team Wallingford Town AFC Reserves Uhlsport Hellenic League - Division Two (South) Wallingford Sports Ground, Hithercroft Road, Wallingford, OX10 9RB Away
1016 2020-03-10 19:45:00 Seniors First Team Risborough Rangers Uhlsport Hellenic League - Division One (East) Holloways Park, Beaconsfield, HP9 2SE Beaconsfield
1050 2020-03-08 00:00:00 Juniors Under 13 Cookham Dean Youth Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away
1333 2020-03-08 09:00:00 Mini Football Under 7 Marlow FC Minors/Holyport Memorial South Bucks Mini Soccer Conference French School Meadow Mini Football Area
1108 2020-03-08 00:00:00 Juniors Under 14 Aylesbury Vale Dynamos Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away
1114 2020-03-08 00:00:00 Juniors Under 15 Berkhamsted Raiders Youth Blue Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away
1377 2020-03-08 00:00:00 Mini Football Under 8 Ruislip Rangers Clarets South Bucks Mini Soccer Conference Away Away
1384 2020-03-08 12:00:00 Mini Football Under 8 Rangers Flackwell Heath Scorpions/George Green Juniors South Bucks Mini Soccer Conference French School Meadow Mini Football Area
1130 2020-03-08 00:00:00 Juniors Under 16 Risborough Rangers Juniors Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away
1156 2020-03-08 00:00:00 Juniors Under 16 Rangers Risborough Rangers Juniors Youth Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away
1201 2020-03-08 10:30:00 Mini Football Under 7 Rangers Pitstone and Ivinghoe South Bucks Mini Soccer Conference French School Meadow Mini Football Area
1409 2020-03-07 15:00:00 Seniors Development Team Aston Clinton Uhlsport Hellenic League - Division Two (South) Aston Clinton Park, London Road, Aston Clinton, Aylesbury, HP22 5HL Away
1021 2020-03-07 15:00:00 Seniors First Team Abingdon Town Uhlsport Hellenic League - Division One (East) Holloways Park, Beaconsfield, HP9 2SE Beaconsfield
1030 2020-03-03 19:45:00 Seniors First Team Thame Rangers Uhlsport Hellenic League - Division One (East) Holloways Park, Beaconsfield, HP9 2SE Beaconsfield
1408 2020-03-03 19:45:00 Seniors Development Team Abingdon United Development Uhlsport Hellenic League - Division Two (South) Northcourt, Northcourt Road, Abingdon, OX14 1PL Away
1060 2020-03-01 00:00:00 Juniors Under 13 Hughenden Valley Wycombe and South Bucks Minor Football League Sir Willim Ramsay School Pitch 1
1085 2020-03-01 00:00:00 Juniors Under 13 Rangers Flackwell Heath Scorpions Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away
1107 2020-03-01 00:00:00 Juniors Under 14 AFC Lightning Wycombe and South Bucks Minor Football League Beaconsfield High School Pitch 1
1376 2020-03-01 10:30:00 Mini Football Under 8 Gerrards Cross and Fulmer Falcons South Bucks Mini Soccer Conference French School Meadow Mini Football Area
1383 2020-03-01 00:00:00 Mini Football Under 8 Rangers Aylesbury Town Corinthians South Bucks Mini Soccer Conference Away Away
1142 2020-03-01 00:00:00 Juniors Under 16 Wendover Juniors Wycombe and South Bucks Minor Football League French School Meadow Top Pitch (Pitch 1)
1170 2020-03-01 00:00:00 Juniors Under 16 Rangers Aylesbury United Juniors Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away
1198 2020-03-01 00:00:00 Mini Football Under 7 Tring Tornadoes Tigers and Panthers South Bucks Mini Soccer Conference Away Away
1199 2020-03-01 09:00:00 Mini Football Under 7 Rangers Prestwood Colts South Bucks Mini Soccer Conference French School Meadow Mini Football Area
1033 2020-02-29 15:00:00 Seniors First Team Holyport Uhlsport Hellenic League - Division One (East) Summerleaze Village Away
1416 2020-02-29 14:00:00 Seniors Development Team Great Missenden Wycombe Junior Cup French School Meadow Bottom Pitch
1260 2020-02-29 00:00:00 Juniors Under 15 Girls Thatcham Tornadoes Berkshire County Girls Football League French School Meadow Top Pitch
1027 2020-02-25 19:45:00 Seniors First Team Marlow United Uhlsport Hellenic League - Division One (East) Alfred Davis Ground Away
1054 2020-02-23 00:00:00 Juniors Under 13 Wendover Juniors Wycombe and South Bucks Minor Football League Sir Willim Ramsay School Pitch 1
1070 2020-02-23 00:00:00 Juniors Under 13 Rangers Burnham Junior Leopards White Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away
1106 2020-02-23 00:00:00 Juniors Under 14 Berkhamsted Raiders Youth Blue Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away
1120 2020-02-23 00:00:00 Juniors Under 15 Prestwood Panthers Wycombe and South Bucks Minor Football League Sir Willim Ramsay School Pitch 1
1143 2020-02-23 00:00:00 Juniors Under 16 Harefield United Youth Reds Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away
1400 2020-02-23 10:30:00 Seniors Youth Team Gerrards Cross and Fulmer South Bucks Youth League French School Meadow Top Pitch
1420 2020-02-23 10:30:00 Mini Football Under 7 Rangers Hazlemere Youth Centre FC South Bucks Mini Soccer Conference French School Meadow Mini Football Area
1167 2020-02-23 00:00:00 Juniors Under 16 Rangers Chalfont St Peter AFC Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away
1032 2020-02-22 15:00:00 Seniors First Team Wokingham & Emmbrook Uhlsport Hellenic League - Division One (East) Emmbrook Sports & Social Club Away
1407 2020-02-22 15:00:00 Seniors Development Team Chalvey Sports Reserves Uhlsport Hellenic League - Division Two (South) French School Meadow Bottom Pitch
1421 2020-02-20 14:00:00 Seniors Ladies Guildford Saints Thames Valley Counties Women's Football League French School Meadow Bottom Pitch
1024 2020-02-18 19:45:00 Seniors First Team Milton United Uhlsport Hellenic League - Division One (East) The Heights Away
1105 2020-02-16 00:00:00 Juniors Under 14 Westwood Park FC Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away
1157 2020-02-16 00:00:00 Juniors Under 16 Rangers Haddenham Youth Wycombe and South Bucks Minor Football League French School Meadow Top Pitch
1418 2020-02-16 10:30:00 Seniors Youth Team St Peters Iver Corinthians South Bucks Youth League French School Meadow Top Pitch
1403 2020-02-15 15:00:00 Seniors First Team Abingdon Town Uhlsport Hellenic League - Division One (East) Culham Road, Abingdon, Oxfordshire, OX14 3HP Away
1406 2020-02-15 15:00:00 Seniors Development Team Chalvey Sports Reserves Uhlsport Hellenic League - Division Two (South) Chalvey Recreation Ground,High St Chalvey, Slough, SL1 2TS Away
1086 2020-02-09 00:00:00 Juniors Under 13 Rangers Hughenden Hawks Wycombe and South Bucks Minor Football League Sir Willim Ramsay School Pitch 1
1104 2020-02-09 00:00:00 Juniors Under 14 Bisham FC Wycombe and South Bucks Minor Football League Beaconsfield High School Pitch 1
1117 2020-02-09 00:00:00 Juniors Under 15 Aylesbury United Juniors Colts Wycombe and South Bucks Minor Football League Sir Willim Ramsay School Pitch 1
1375 2020-02-09 10:30:00 Mini Football Under 8 Crendon Corinthians Youth South Bucks Mini Soccer Conference French School Meadow Mini Football Area
1382 2020-02-09 12:30:00 Mini Football Under 8 Rangers Pitstone and Ivinghoe South Bucks Mini Soccer Conference French School Meadow Mini Football Area
1399 2020-02-09 10:30:00 Seniors Youth Team Chinnor Youth South Bucks Youth League Chinnor Playing Fields, Station Road, Chinnor, OX39 4PU Away
1419 2020-02-09 00:00:00 Juniors Under 16 AFC Lightning League Cup French School Meadow Top Pitch
1196 2020-02-09 09:00:00 Mini Football Under 7 Pitstone and Ivinghoe South Bucks Mini Soccer Conference French School Meadow Mini Football Area
1197 2020-02-09 00:00:00 Mini Football Under 7 Rangers Chesham Athletic South Bucks Mini Soccer Conference Away Away
1397 2020-02-08 10:00:00 Youth Under 18 Girls Wargrave FC Thames Valley Counties Women Football League French School Meadow Top Pitch
1402 2020-02-08 14:00:00 Seniors First Team Wantage Town Development Berks and Bucks Senior Trophy Alfredian Park, Manor Road, Wantage, Oxfordshire, OX12 8DW Away
1405 2020-02-08 15:00:00 Seniors Development Team Chalfont Wasps Uhlsport Hellenic League - Division Two (South) Crossleys (off Bowstridge Lane), Chalfont St Giles, HP8 4QN Away
1259 2020-02-08 00:00:00 Juniors Under 15 Girls Wargrave Girls Lions Berkshire County Girls Football League Away Away
1390 2020-02-04 19:45:00 Seniors First Team Didcot Town Development Uhlsport Hellenic League - Division One (East) Holloways Park, Beaconsfield, HP9 2SE Beaconsfield
1064 2020-02-02 00:00:00 Juniors Under 13 Flackwell Heath Minors Wycombe and South Bucks Minor Football League Sir Willim Ramsay School Pitch 1
1341 2020-02-02 00:00:00 Juniors Under 14 Ickenham Youth Red League Cup Beaconsfield High School Pitch 1
1366 2020-02-02 00:00:00 Juniors Under 13 Rangers Explorers FC Blues Challange Cup Sir William Ramsay School Pitch 1
1374 2020-02-02 00:00:00 Mini Football Under 8 Chesham Utd Youth South Bucks Mini Soccer Conference Away Away
1123 2020-02-02 10:00:00 Juniors Under 15 Berkhamsted Raiders Youth Blue Wycombe and South Bucks Minor Football League Sir Willim Ramsay School Pitch 1
1381 2020-02-02 10:30:00 Mini Football Under 8 Rangers Bourne End JSC Colts South Bucks Mini Soccer Conference French School Meadow Mini Football Area
1396 2020-02-02 14:00:00 Seniors Ladies Badshot Lea Thames Valley Counties Women Football League Westfield Lane Away
1398 2020-02-02 10:30:00 Seniors Youth Team Pitstone and Ivinghoe South Bucks Youth League Pitstone Pavillion, Marsworth Road, Pitstone, LU7 9AP Away
1144 2020-02-02 12:00:00 Juniors Under 16 Hughenden Valley Wycombe and South Bucks Minor Football League French School Meadow Top Pitch (Pitch 1)
1160 2020-02-02 10:00:00 Juniors Under 16 Rangers Chalfont St Peter AFC Wycombe and South Bucks Minor Football League French School Meadow Top Pitch (Pitch 1)
1194 2020-02-02 09:00:00 Mini Football Under 7 Rangers Holmer Green Minors South Bucks Mini Soccer Conference French School Meadow Mini Football Area
1195 2020-02-02 00:00:00 Mini Football Under 7 Prestwood Colts South Bucks Mini Soccer Conference Away Away
1029 2020-02-01 15:00:00 Seniors First Team Risborough Rangers Uhlsport Hellenic League - Division One (East) Windsors Away
1393 2020-02-01 09:30:00 Youth Under 18 Girls Ashford Town League Cup French School Meadow Top Pitch
1395 2020-02-01 11:30:00 Juniors Under 15 Girls Thatcham Tornadoes League Cup French School Meadow Top Pitch
1414 2020-02-01 14:15:00 Seniors Development Team Wallingford Town AFC Reserves Uhlsport Hellenic League - Division Two (South) French School Meadow Bottom Pitch
1389 2020-01-28 19:45:00 Seniors First Team Langley Uhlsport Hellenic League - Division One (East) Holloways Park, Beaconsfield, HP9 2SE Beaconsfield 6:0 Dean Munday (2), Tom Fifield (2), Rashid Hamid (2)
1047 2020-01-26 00:00:00 Juniors Under 13 Explorers FC Purples Wycombe and South Bucks Minor Football League Sir Willim Ramsay School Pitch 1 5:1 Che Bole (3), Olly Hunt (2)
1083 2020-01-26 00:00:00 Junior Under 13 Rangers Marlow Town Wycombe and South Bucks Minor Football League Sir William Ramsay School Pitch 1 3:3 Ellis Brown (2), Zak Sabbatini
1102 2020-01-26 00:00:00 Juniors Under 14 Slough Town Junior FC Wycombe and South Bucks Minor Football League Beaconsfield High School Pitch 1 2:0 Nathan Long (2)
1364 2020-01-26 14:00:00 Seniors Ladies Ascot United Ladies Reserves Thames Valley Counties Women Football League Jubilee Recreation Ground, SL5 8JA Away 1:3 Sash Smith (2), Ellie Ludgate-Smith
1371 2020-01-26 10:30:00 Seniors Youth Team Chinnor Youth South Bucks Youth League French School Meadow Bottom Pitch 2:3 Owen Werrell, Theo Youens
1119 2020-01-26 12:00:00 Juniors Under 15 Bourne End JSC Wycombe and South Bucks Minor Football League French School Meadow Top Pitch 2:2 Brandon Belmar, Louis McCalley
1401 2020-01-26 00:00:00 Juniors Under 14 Stoke Mandeville FC Mike Keen Memorial Cup Away Away
1147 2020-01-26 00:00:00 Juniors Under 16 Tring Tornadoes Panthers Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away 2:4 Alex Lee (2), Kajtek Hatalyn, Tom Winterburn
1162 2020-01-26 10:00:00 Juniors Under 16 Rangers Gerrards Cross and Fulmer Wycombe and South Bucks Minor Football League French School Meadow Top Pitch 7:0 Kadeen Webley (3), Felix Fox (2), Alex Iliffe, Reu
1028 2020-01-25 15:00:00 Seniors First Team Woodely United Uhlsport Hellenic League - Division One (East) Holloways Park, Beaconsfield, HP9 2SE Beaconsfield 6:0 Dean Munday (2), Tom Fifield (2), Rashid Hamid (2)
1360 2020-01-25 10:30:00 Juniors Under 15 Girls Headington Youth Berks and Bucks Cup French School Meadow Top Pitch 2:3 Sophie Midwinter (2)
1394 2020-01-25 11:00:00 Youth Under 18 Girls City Belles Berks and Bucks Cup Away Away 0:5
1363 2020-01-19 14:00:00 Seniors Ladies Guildford Saints Ladies Thames Valley Counties Women Football League Surrey Sports Park, GU2 9AD Away 4:1 Megan Harrigan, Ellie Ludgate-Williams, Megan Payn
1365 2020-01-19 10:00:00 Juniors Under 16 Maidenhead United League Cup Bisham Abbey Home 7:0 Josh Oliver (2), Kajtek Halatyn, Tom Whitburn, Sam
1031 2020-01-18 15:00:00 Seniors First Team Wallingford Town Uhlsport Hellenic League - Division One (East) Wallingford Sports Ground Away 1:3 Olufemi Dayo
1078 2020-01-12 00:00:00 Juniors Under 13 Rangers Wendover Juniors Rangers Wycombe and South Bucks Minor Football League Sir Willim Ramsay School Pitch 1 6:2 Louis Robins, Ellis Brown (2), Georgie Stone, Henr
1338 2020-01-12 14:00:00 Juniors Under 16 Marlow Youth Berks and Bucks Cup Away Away 1:4 Ethan Light
1352 2020-01-12 12:30:00 Juniors Under 16 Rangers Taplow United Youth League Cup French School Meadow Top Pitch (Pitch 1) 5:3 Scott Jackson (3), Alex Iliffe, Felix Fox
1362 2020-01-12 14:00:00 Seniors Ladies Abbey Rangers FC Ladies Reserves Thames Valley Counties Women Football League French School Meadow Bottom Pitch 1:3 Sasha Smith
1109 2020-01-12 00:00:00 Juniors Under 14 Marlow Royals Wycombe and South Bucks Minor Football League Beaconsfield High School Pitch 1 1:1 Daniel Broderick
1125 2020-01-12 00:00:00 Juniors Under 15 Aylesbury United Juniors Colts Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away 3:2 Brandon Belmar, Daniel Graham, Louis McCalley
1355 2020-01-11 14:00:00 Seniors First Team Mortimer Berks and Bucks Senior Trophy French School Meadow Bottom Pitch 11:2 Dean Munday, Dean Allen (3), Gary Lines (3), Hamid
1018 2020-01-07 19:45:00 Seniors First Team Wallingford Town Uhlsport Hellenic League - Division One (East) Holloways Park, Beaconsfield, HP9 2SE Beaconsfield 1:1 Dean Allen
1314 2020-01-05 14:00:00 Seniors Ladies Badshot Lea Ladies Thames Valley Counties Women League French School Meadow Bottom Pitch 1:4 Rebecca Tobin
1101 2020-01-05 00:00:00 Juniors Under 14 Risborough Rangers Juniors Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away 0:2
1368 2020-01-05 10:30:00 Seniors Youth Team Holmer Green FC South Bucks Youth League Away Away 1:3 Owen Werrell
1121 2020-01-05 10:30:00 Juniors Under 15 Chesham United Youth Generals Wycombe and South Bucks Minor Football League French School Meadow Top Pitch 3:4 Brandon Belmar (2), Tamuka Mango
1141 2020-01-05 00:00:00 Juniors Under 16 Seer Green United Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away 3:2 Alex Lee (2), Oscar Lucey
1159 2020-01-05 00:00:00 Juniors Under 16 Rangers Haddenham Youth Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away 3:4 Ben Anderson (2), Scott Jackson
1387 2020-01-04 15:00:00 Seniors Development Team Wokingham and Emmbrook Reserves Chairmans Challenge Cup Emmbrook Sports and Social Club Away 1:1 Brad Lonsdale Lost on penalties
1391 2020-01-04 14:00:00 Seniors First Team Berks County FC Friendly French School Meadow Bottom Pitch 3:2 Dean Allen, Dean Munday, Rashid Hamid
1350 2019-12-28 14:00:00 Seniors Development Team Taplow United Uhlsport Hellenic League - Division Two (South) French School Meadow Bottom Pitch 6:0 Conor Rembsbury-Kelly (3), Aaron Couch, Oliver Sau
1057 2019-12-15 00:00:00 Juniors Under 13 Haddenham Youth Rangers Wycombe and South Bucks Minor Football League Sir Willim Ramsay School Pitch 1 2:1 Harry White, Olly Hunt
1348 2019-12-15 10:30:00 Seniors Youth Team Naphill FC South Bucks Youth League French School Meadow Top Pitch 3:0 Charlie Farley, Owen Werrell, Max Byrne
1359 2019-12-15 14:00:00 Seniors Ladies North Leigh United Thames Valley Counties Women French School Meadow Bottom Pitch 2:3 Henna Hussain (2)
1111 2019-12-15 00:00:00 Juniors Under 14 AFC Lightning Mike Keen Memorial Cup Beaconsfield High School Pitch 1 2:0 Nathan Long, Monty Davis
1358 2019-12-14 14:00:00 Seniors Development Team Slough Heating Reserves Wycombe Junior Cup French School Meadow Bottom Pitch 3:0 Andrew Viney (2), Brad Lonesdale
1302 2019-12-08 14:00:00 Seniors Ladies Bessingby Park Rangers Thames Valley Counties Womens Football League French School Meadow Bottom Pitch 3:3 Chantell O Grady (2), Alicia Povey
1059 2019-12-08 00:00:00 Juniors Under 13 Cookham Dean Youth Wycombe and South Bucks Minor Football League Beaconsfield High School Pitch 1 1:3 Josh Light
1075 2019-12-08 00:00:00 Juniors Under 13 Rangers Flackwell Heath Scorpions Wycombe and South Bucks Minor Football League Sir Willim Ramsay School Pitch 1 5:1 Ellis Brwn (2), James Penfold (2), Frank Mason
1347 2019-12-08 10:30:00 Seniors Youth Team Chalfont Saints Lions South Bucks Youth League French School Meadow Top Pitch 6:1 Daniel Giles (2), Bradley Jones, Max Byrne,Billy T
1353 2019-12-08 14:00:00 Juniors Under 14 Risborough Rangers Juniors Rangers Berks and Bucks Cup Beaconsfield High School Pitch 1 0:1
1354 2019-12-08 14:30:00 Juniors Under 15 Buckinghamshire Regional Talent Centre Berks and Bucks Cup French School Meadow Top Pitch 0:4
1163 2019-12-08 12:30:00 Juniors Under 16 Rangers Aylesbury United Juniors Wycombe and South Bucks Minor Football League French School Meadow Top Pitch 3:2 Felix Scott, Scott Avery, Alex Iliffe
1321 2019-12-07 11:00:00 Youth Under 18 Girls Thatcham Tornadoes Thames Valley Counties Women French School Meadow Top Pitch 1:4 Sasha Smith
1254 2019-12-07 09:30:00 Juniors Under 15 Girls Tilehurst Panthers Stripes Berkshire County Girls Football League French School Meadow Top Pitch 2:2 Molly Carter, Abbie Britton
1296 2019-12-01 00:00:00 Juniors Under 16 Rangers Aylesbury United Juniors Colts Chairmans Cup Away Away 1:2 Ruben Piper
1065 2019-12-01 14:00:00 Juniors Under 13 Haddenham Youth Rangers League Cup French School Meadow Top Pitch (Pitch 1) Home Win
1074 2019-12-01 00:00:00 Juniors Under 13 Rangers Burnham Junior Leopards Blue Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away 1:2 James Penfold
1340 2019-12-01 14:00:00 Seniors Ladies AFC Crowthorne Ladies Thames Valley Counties Womens Football League French School Meadow Bottom Pitch Home Win
1346 2019-12-01 14:00:00 Seniors Youth Team Naphill FC South Bucks Youth League Away Away 2:1 Bradley Jones, George Redrup
1122 2019-12-01 00:00:00 Juniors Under 15 Chesham Athletic Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away 4:5 Brendon Belmar
1298 2019-11-30 14:00:00 Seniors Development Team Hazlemere Sports Chairmans Challenge Cup French School Meadow Bottom Pitch 4:1 Josh George, Nathan Green Connor Rembsbury-Kelly,
1301 2019-11-30 10:30:00 Youth Under 18 Girls Laurel Park Girls League Cup Away Away 2:0 Ellie LudgateWilliams (2)
1325 2019-11-30 10:00:00 Girls Under 15 Girls Wargrave Girls Lions League Cup French School Meadow Top Pitch 1:5 Sophie Midwinter
1303 2019-11-24 00:00:00 Juniors Under 13 Rangers Marlow Town Challange Cup Sir Willim Ramsay School Pitch 1 5:3 Mackenzie Anns, Freddie Vaughan, Ellis Brown, Jame
1304 2019-11-24 10:00:00 Juniors Under 16 Rangers Frontline FC League Cup French School Meadow Top Pitch (Pitch 1) 3:1 Kadeen Webley, Felix Fox (2)
1310 2019-11-24 10:30:00 Seniors Youth Team Risborough Rangers South Bucks Youth League Away Away 3:3 Max Byrne (2), Own Goal
1339 2019-11-24 14:00:00 Seniors Ladies Abbey Rangers FC Ladies Reserves Thames Valley Counties Womens Football League Addlestone Moor, Addlestone, Surrey, KT15 2QH Away 1:8 Rebecca Stopforth
1098 2019-11-24 00:00:00 Juniors Under 14 Marlow Royals Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Pitch 1 3:3 Daniel Broderick, Nathan Long (2)
1112 2019-11-24 00:00:00 Juniors Under 15 Bourne End JSC Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away 5:4 Louis McCalley, Daniel Graham (2), Brendon Belmar
1305 2019-11-23 13:30:00 Seniors Development Team Thame FC Reserves Wycombe Junior Cup The ASM Stadium Away 1:6 Aaron Crouch, Josh Geoerge, Louis Draper, Bradley
1327 2019-11-23 11:00:00 Youth Under 18 Girls Tilehurst Panthers Berks and Bucks Cup Away Away Away Win
1328 2019-11-23 10:30:00 Girls Under 15 Girls Laurel Park Berks and Bucks Cup French School Meadow Top Pitch 6:2 Sophie Midwinter (3), Molly Carter, Megan Henrique
1022 2019-11-23 15:00:00 Seniors First Team AFC Aldermaston Uhlsport Hellenic League - Division One (East) Aldermasten Recreational Society Away 2:3 James Hanckock, Dean Allen
1276 2019-11-19 19:45:00 Seniors First Team Abingdon United Uhlsport Hellenic League - Division One (East) Holloways Park, Beaconsfield, HP9 2SE Beaconsfield 4:4 Gary Lines (2), Tom Fifield, James Hancock
1309 2019-11-17 10:30:00 Seniors Youth Team Ruislip Rangers Clarets South Bucks Youth League Away Away 3:3 Max Byrne (2), Own Goal
1312 2019-11-17 14:00:00 Seniors Ladies Caversham AFC Berks and Bucks Cup French School Meadow Bottom Pitch 1:7 Alicia Povey
1073 2019-11-17 00:00:00 Juniors Under 13 Rangers Marlow Town Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away 6;1 Max Harris (3), Ellis Brown (2), Tom Lewis
1110 2019-11-17 00:00:00 Juniors Under 14 Berkhamsted Raiders Youth Blue League Cup Away Away 3:2 Daniel Broderick, Daniel Connor, Lewis Dale
1116 2019-11-17 00:00:00 Juniors Under 15 Prestwood Panthers Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away 1:2 Louis McCalley
1138 2019-11-17 00:00:00 Juniors Under 16 Maidenhead United Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away 1:2 Ethan Light
1311 2019-11-16 14:00:00 Seniors First Team Risborough Rangers Berks and Bucks Cup French School Meadow Bottom Pitch 3:0 Dayo Olufemi (2), Curtis Stone
1319 2019-11-16 10:00:00 Youth Under 18 Girls Ashford Town Thames Valley Counties Women Away Away 3:4 Lily-Anne Roberts (2), Emily Reeves
1324 2019-11-16 00:00:00 Girls Under 15 Girls Sandhurst Town Rockets League Cup Away Away 5:1 Sophie Midwinter (2), Megan Henriques, Abbie Britt
1329 2019-11-16 14:15:00 Seniors Development Hazlemere Sports Uhlsport Hellenic League - Division Two (South) Hazlemere Recreation Ground, Amersham Road, Hazlemere, High Wycombe, HP15 7QW Away 4:1 Nathon Green (3), Mason Wright
1289 2019-11-10 14:00:00 Juniors Under 16 Delaford Colts Berks and Bucks Cup Away Away 12:0
1292 2019-11-10 14:00:00 Juniors Under 15 Marlow FC Berks and Bucks Cup Away Away Away Win
1293 2019-11-10 12:30:00 Juniors Under 14 Marlow Youth Berks and Bucks Cup Beaconsfield High School Pitch 1 5:1 Nathan Long, Monty Davis, Olly Kenyon, Own Goal (2
1056 2019-11-10 00:00:00 Juniors Under 13 Explorers FC Purples Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away 4:3 Olly Hunt (4)
1068 2019-11-10 00:00:00 Juniors Under 13 Rangers Berkhamsted Raiders Youth Yellow Wycombe and South Bucks Minor Football League Sir Willim Ramsay School Pitch 1 3:3 Own Goal, James Penfold (2)
1151 2019-11-10 00:00:00 Juniors Under 16 Flackwell Heath Scorpions League Cup Away Away Away Win
1238 2019-11-10 14:00:00 Seniors Youth Team Chalfont Saints Lions League Cup Away Away 6:1 Owen Werrell (3), Max Byrne (2), George Redrup
1318 2019-11-09 09:30:00 Youth Under 18 Girls Tilehurst Panthers Thames Valley Counties Women French School Meadow Top Pitch 7:3 Lily-Anne Roberts (4), Sasha Smith (2), Ellie Ludg
1323 2019-11-09 00:00:00 Girls Under 15 Girls Burnham Junior Wildcats League Cup Away Away 6:1 Megan Henriques (4), Sophie Midwinter, Molly Carte
1010 2019-11-05 19:45:00 Seniors First Team Long Crendon Uhlsport Hellenic League - Division One (East) Oxford City, Park Farm Away 1:2 Dean Munday
1055 2019-11-03 00:00:00 Juniors Under 13 Flackwell Heath Minors Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away 3:4 Olly Hunt, Max Gibbins, Ryan Austin
1313 2019-11-03 14:00:00 Seniors Ladies AFC Crowthorne Thames Valley Counties Women Morgan Recreation Ground Away 7:2 Chloe Bassnet, Shona McCrae (2), Chantell O Grady,
1096 2019-11-03 00:00:00 Juniors Under 14 AFC Lightning Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away 6:2 Harry Neal, Lewis Dale, Daniel Connor, Oli Layfiel
1272 2019-11-02 14:00:00 Seniors First Team Chalfont Wasps Wycombe Senior Cup French School Meadow Bottom Pitch 2:2 Dean MUnday, Dean Allen Lost on penalties
1020 2019-10-29 19:45:00 Seniors First Team Holyport Uhlsport Hellenic League - Division One (East) Holloways Park, Beaconsfield, HP9 2SE Beaconsfield 2:2 Dean Allen, Andrew Viney
1280 2019-10-27 10:30:00 Seniors Youth Team Ruislip Rangers Clarets South Bucks Youth League French School Meadow Top Pitch 2:0 Dan Giles, Owen Werrell
1069 2019-10-27 00:00:00 Juniors Under 13 Rangers Wendover Juniors Rangers Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away 5:5 Louis Robins, Ellis Brown, Georgi Stone, Josh Cava
1285 2019-10-26 15:00:00 Seniors Development Team Abingdon United Development Uhlsport Hellenic League - Division Two (South) French School Meadow Bottom Pitch 14:0 Jack Pearce, Aaron Crouch, Joshua George, Bradley
1019 2019-10-26 15:00:00 Seniors First Team Wokingham and Emmbrook Uhlsport Hellenic League - Division One (East) Holloways Park, Beaconsfield, HP9 2SE Beaconsfield 1:2 Dean Allen
1281 2019-10-20 00:00:00 Juniors Under 13 Rangers Downley Dynamos Juniors Trojans Wycombe and South Bucks Minor Football League Sir William Ramsay School Pitch 1
1288 2019-10-20 11:00:00 Seniors Youth Team Beaconsfield Town Berks and Bucks Cup Away Away 1:6 Dan Giles
1290 2019-10-20 14:00:00 Juniors Under 16 Rangers Flackwell Heath Minors Berks and Bucks Cup Away Away 0:6
1306 2019-10-20 14:00:00 Seniors Ladies Aylesbury United Thames Valley Counties Woman French School Meadow 8:4 Alicia Povey (6), Rebecca Stopforth (2)
1053 2019-10-20 00:00:00 Juniors Under 13 Downley Dynamos Juniors Dragons Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away 1:0 Josh Light
1094 2019-10-20 00:00:00 Juniors Under 14 Tring Tornadoes Trojans Wycombe and South Bucks Minor Football League Beaconsfield High School Pitch 1 4:0 Daniel Connor, Nathan Long (3)
1286 2019-10-19 15:00:00 Seniors Development Team Iver Heath Berks and Bucks Intermediate Cup French School Meadow Bottom Pitch 1:2 Andrew Winton
1297 2019-10-19 15:00:00 Seniors First Team Heyford Athletic Bluefin Sports (UHL) Supplementary Cup KingGeorge V Playing Field Away 1:2 Dean Allen
1257 2019-10-19 00:00:00 Juniors Under 15 Girls Burnham Junior Wildcats Berkshire County Girls Football League Away Away 3:0 Sally Grimm, Sophie Midwinter (2)
1277 2019-10-15 19:45:00 Seniors First Team Burnham Banbury Litho Floodlit Challenge Cup The Gore Away 0:4
1299 2019-10-13 00:00:00 Juniors Under 13 Rangers Flackwell Heath Scorpions Challenge Cup Away Away 6:1 Lewis Thomas, James Penfold (2), Frankie Schieber,
1300 2019-10-13 00:00:00 Juniors Under 16 Rangers Haddenham Youth League Cup Away Away 1:1 William Street Won on penalties
1052 2019-10-13 00:00:00 Juniors Under 13 Langley Hornets Wycombe and South Bucks Minor Football League Sir Willim Ramsay School Pitch 1 9:0 Olly Hunt (2), CheBole (2), E Marley Louis-Pitt
1093 2019-10-13 00:00:00 Juniors Under 14 Bisham FC Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away 2:1 Harry Neal, Oli Layfield
1134 2019-10-13 00:00:00 Juniors Under 16 Hughenden Valley Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away 2:1 Tom Whitburn, Kajtek Halatyn
1222 2019-10-13 14:00:00 Seniors Ladies Ascot United Reserves Thames Valley Counties Womens Football League French School Meadow Bottom Pitch 3:2 Megan Payne, Rebecca Meller, Alicia Povey
1279 2019-10-13 10:30:00 Seniors Youth Team St Peters Corinthians South Bucks Youth League Away Away 1:0 Oliver Deacon
1284 2019-10-12 15:00:00 Seniors Development Team AFC Aldermaston Reserves Uhlsport Hellenic League - Division Two (South) French School Meadow Bottom Pitch 3:2 Josh George, Jamie Hunt, Morgan Harrison
1287 2019-10-12 15:00:00 Seniors First Team Amersham Town Berks and Bucks Senior Trophy Away Away 6:0 Joe Dulieu, Curtis Stone, Rashid Hamid, Tom Fifiel
1228 2019-10-12 09:30:00 Youth Under 18 Girls Laurel Park Girls Thames Valley Counties Womens Football League French School Meadow Top Pitch (Pitch 1) 3:7 Ellie Ludgate, Lily-Anne Roberts, Sasha Smith
1051 2019-10-06 00:00:00 Juniors Under 13 Hughenden Valley Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away 6:3 Olly Hunt (3), Che Bole, Harry White, Josh Light
1066 2019-10-06 00:00:00 Juniors Under 13 Rangers Chalfont St Peter AFC League Cup Sir Willim Ramsay School Pitch 1 3:6 Louis Robins, Frankie Schreiber, Ellis Brown
1092 2019-10-06 00:00:00 Juniors Under 14 FC Cippenham Bulldogs Wycombe and South Bucks Minor Football League Beaconsfield High School Pitch 1 2:2 Lewis Dalle (2)
1113 2019-10-06 00:00:00 Juniors Under 15 Chesham Athletic Wycombe and South Bucks Minor Football League Sir Willim Ramsay School Pitch 1 9:5 Brendon Belmar (4), Tamuka Mango (2), Danny Mussel
1133 2019-10-06 11:30:00 Juniors Under 16 Harefield United Youth Reds Wycombe and South Bucks Minor Football League French School Meadow Top Pitch (Pitch 1) 4:2 Ben Stallard, Oscar Lucey, Tom Whitburn, Kajtek Ha
1155 2019-10-06 09:30:00 Juniors Under 16 Rangers Burnham Junior Panthers White Wycombe and South Bucks Minor Football League French School Meadow Top Pitch (Pitch 1) 2:2 Alex Simons, Kadeen Webley
1221 2019-10-06 14:00:00 Seniors Ladies Slough Town FC Thames Valley Counties Womens Football League Away Away 3:2 Rebecca Meller, Martha Penny, Megan Payne
1278 2019-10-06 14:00:00 Seniors Youth Team Chalfont Saints Lions South Bucks Youth League Away Away 1:0 Ollie Deacon
1283 2019-10-05 15:00:00 Seniors Development Team Wokingham Uhlsport Hellenic League - Division Two (South) French School Meadow Bottom Pitch 1:0 Josh George
1227 2019-10-05 10:00:00 Youth Under 18 Girls Wargrave FC U18 Thames Valley Counties Womens Football League Away Away 0:3
1251 2019-10-05 10:00:00 Juniors Under 15 Girls Wokingham Berkshire County Girls Football League French School Meadow Top Pitch (Pitch 1) 5:3 Megan Henriques, Sally Grimm, Sophie Midwinter, Mo
1017 2019-10-05 15:00:00 Seniors First Team Thame Rangers Uhlsport Hellenic League - Division One (East) The ASM Stadium Away 2:1 Raju Pritpal (2)
1273 2019-10-01 19:45:00 Seniors First Team Holmer Green FC Bluefin Sports (UHL) Supplementary Cup Watchet Lane Away 1:0 Dean Munday
1091 2019-09-29 00:00:00 Juniors Under 14 Slough Town Junior FC Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away 2:0 Rowan Duff, Lewis Dale
1128 2019-09-29 00:00:00 Juniors Under 15 Aylesbury United Juniors Colts League Cup Away Away 0:4
1132 2019-09-29 00:00:00 Juniors Under 16 Wendover Juniors Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away 3:2 Kajtek Hatalyn (3)
1152 2019-09-29 10:00:00 Juniors Under 16 Rangers Flackwell Heath Scorpions Chairmans Cup French School Meadow Top Pitch (Pitch 1) 7:0 Kadeen Webely (2), Ben Trueman (2), Finley Parker,
1240 2019-09-29 10:30:00 Seniors Youth Team Holmer Green Rangers South Bucks Youth League French School Meadow Bottom Pitch 9:4 Dan Giles (3), Max Byrne (2), Charlie Farley, Geor
1246 2019-09-29 14:00:00 Seniors Ladies Taplow United Ladies League Cup French School Meadow Bottom Pitch 1:2 Alicia Povey
1274 2019-09-29 00:00:00 Juniors Under 13 Rangers Chalfont Saints Berks and Bucks Cup Sir Willim Ramsay School Pitch 1 1:4 Tom Lewis
1275 2019-09-29 00:00:00 Juniors Under 13 Marlow Youth Berks and Bucks Cup Away Away 1:4 Josh Light
1037 2019-09-28 15:00:00 Seniors First Team Chalvey Sports Uhlsport Hellenic League - Division One (East) Arbour Park Community Sports Stadium Away 5:0 Dean Allen (2) Rashid Hamid, Fred Tripp, Tom Fifie
1043 2019-09-28 15:00:00 Seniors Development Team Langley Development Chairmans Challenge Cup Summerleaze Village Away 1:1 Shea Coyle Won on penalties
1226 2019-09-28 10:00:00 Youth Under 18 Girls Tilehurst Panthers U18 Girls Thames Valley Counties Womens Football League Away Away 1:3 Sasha Smith
1250 2019-09-28 00:00:00 Juniors Under 15 Girls Sandhurst Town Rockets Berkshire County Girls Football League Away Away 6:1 Megan Henriques (2), Spphie Midwinter (2), Abbie B
1049 2019-09-22 09:30:00 Juniors Under 13 Marlow Youth Wycombe and South Bucks Minor Football League Sir Willim Ramsay School Pitch 1 2:2 Josh Light, Harry White
1067 2019-09-22 00:00:00 Juniors Under 13 Rangers Thame Colts Challenge Cup Sir Willim Ramsay School Pitch 1 6:2 Mackenzie Anns (2), Max Harris, Ellis Brown, Georg
1118 2019-09-22 00:00:00 Juniors Under 15 Aylesbury Vale Dynamos Youth Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away 5:3 Brandon Belmar (2), Harvey Redrup, Daniel Graham,
1131 2019-09-22 11:15:00 Juniors Under 16 Seer Green United Wycombe and South Bucks Minor Football League French School Meadow Top Pitch (Pitch 1) 2:0 Josh Oliver, Tom Whitburn
1150 2019-09-22 00:00:00 Juniors Under 16 Rangers Chinnor Youth League Cup Away Away 2:2 Kadeen Webley, William Street Won on penalties
1220 2019-09-22 14:00:00 Seniors Ladies Bessingby Park Rangers Thames Valley Counties Womens Football League Away Away 3:1 Paige Atkins, Megan Payne, Chantelle O Grady
1239 2019-09-22 10:30:00 Seniors Youth Team Gerrards Cross South Bucks Youth League Away Away 4:3 Max Burns (3), Nick Cornachia
1263 2019-09-22 00:00:00 Juniors Under 14 Chalfont Wasps Berks and Bucks Cup Away Away 2:1 Ollie Kenyon, Harry Neal
1225 2019-09-21 10:00:00 Youth Under 18 Girls Berks County U18 Girls Thames Valley Counties Womens Football League French School Meadow Top Pitch (Pitch 1) 4:4 Lily-Anne Roberts, Sasha Smith, Ellie Olcott
1249 2019-09-21 00:00:00 Juniors Under 15 Girls Burnham Junior Wildcats Berkshire County Girls Football League French School Meadow Top Pitch (Pitch 1) 6:2 Megan Henriques (2), Abbie Britton (2), Laura Dent
1245 2019-09-17 19:45:00 Seniors Development Team Tring Athletic Reserves Wycombe Junior Cup The Grass Roots Stadium, Dorian Williams Sports Centre, Cow Lane,Tring, Herts, HP23 5NS Away 4:4 Matt Clark, Andrew Viney (2), Jamie Hunt Won on penlties
1008 2019-09-17 19:45:00 Seniors First Team Milton United Uhlsport Hellenic League - Division One (East) Holloways Park, Beaconsfield, HP9 2SE Beaconsfield 3:2 Rashid Hamid, James Hancock, Fred Tripp
1048 2019-09-15 00:00:00 Juniors Under 13 Haddenham Youth Rangers Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away 6:0 Che Boyle (2), Olly Hunt (2), E Marley Louis-Pitt,
1079 2019-09-15 00:00:00 Juniors Under 13 Rangers Berkhamsted Raiders Youth Yellow Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away 3:7 Max Harris, Zack Sabatini, Ellis Brown
1100 2019-09-15 00:00:00 Juniors Under 14 George Green Juniors Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away 3:0 Lewis Dale, Nathan Long, Daniel Connor
1129 2019-09-15 00:00:00 Juniors Under 15 Berkhamsted Raiders Youth Blue June Rowland Memorial Cup Sir Willim Ramsay School Pitch 1 5:6 Brandon Belmar (2), Tamuka Mango, Sam Clyne, Louis
1135 2019-09-15 10:00:00 Juniors Under 16 FC Holyport Royals Wycombe and South Bucks Minor Football League French School Meadow Top Pitch (Pitch 1) 10:1 Josh Oliver (2), Kajtek Halatyn (2), Tom Whitburn
1154 2019-09-15 00:00:00 Juniors Under 16 Rangers Gerrards Cross and Fulmer Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away 5:0 Ethan O Brian (2), Ben Anderson, Alex Simons, Rube
1219 2019-09-15 14:00:00 Seniors Ladies Mole Valley Development Thames Valley Counties Womens Football League French School Meadow Bottom Pitch 1:3 Megan Payne
1243 2019-09-15 11:00:00 Seniors Youth Team Holmer Green Berks and Bucks Youth Cup French School Meadow Bottom Pitch 2:0 Connor Todd, Dan Giles
1224 2019-09-14 09:30:00 Youth Under 18 Girls Ashford Town U18 Thames Valley Counties Womens Football League French School Meadow Top Pitch (Pitch 1) 2:12 Lilly-Anne Roberts, Ella Olcott
1233 2019-09-14 15:00:00 Seniors Development Team Virginia Water Development Uhlsport Hellenic League - Division Two (South) French School Meadow Bottom Pitch 3:0 Ryan Welsh, Josh George, Jamie Hunt
1248 2019-09-14 11:15:00 Juniors Under 15 Girls Sandhurst Town Rockets Berkshire County Girls Football League French School Meadow Top Pitch (Pitch 1) 3:0 Molly Carter, Sally Grimm, Laura Dent
1015 2019-09-09 19:45:00 Seniors First Team Reading City Banbury Litho Floodlit Challenge Cup Rivermoor Away 3:1 Dean Allen (2), Tom Stables
1088 2019-09-08 00:00:00 Juniors Under 14 Stoke Mandeville FC Wycombe and South Bucks Minor Football League Away Away 1:6 Oliver Layfield
1218 2019-09-08 14:00:00 Seniors Ladies Harefield United Thames Valley Counties Womens Football League French School Meadow TopPitch (Pitch 1) 1:1 Megan Payne
1237 2019-09-08 10:30:00 Seniors Youth Team Pitstone South Bucks Youth League French School Meadow Top Pitch (Pitch 1) 1:1 Billy Tavener
1042 2019-09-07 15:00:00 Seniors Development Team Taplow United Uhlsport Hellenic League - Division Two (South) Stanley Jones Field Away 5:1 Ryan Williams (2), Conor Rembsubury-Kelly (2), Zac
1223 2019-09-07 10:00:00 Youth Under 18 Girls Maidenhead U18 Girls Blue Sox Thames Valley Counties Womens Football League Away Away 1:7 Ellie Ludgate
1014 2019-09-07 15:00:00 Seniors First Team Woodely United Uhlsport Hellenic League - Division One (East) Rivermoor Away 6:0 James Hancock (2), Dean Munday, Dean Allen, Fred T
1013 2019-09-03 19:45:00 Seniors First Team Didcot Town Development Uhlsport Hellenic League - Division One (East) Loop Meadow Stadium Away 3:1 Fred Tripp (2), Rashid Hamid
1217 2019-09-01 14:00:00 Seniors Ladies Slough Town FC Thames Valley Counties Womens Football League French School Meadow Top Pitch (Pitch 1) 2:2 Chantell O Grady, Megan Payne
1040 2019-08-24 15:00:00 Seniors Development Team Marlow United Uhlsport Hellenic League - Division Two (South) Holloways Park, Beaconsfield, HP9 2SE Home 1:2 Joe Palmer
1232 2019-08-24 15:00:00 Seniors Development Team Yateley United Uhlsport Hellenic League - Division Two (South) Away Away 3:0 Lewis Draper, Josh George, Conor Remsbury-Kelly
1011 2019-08-20 19:45:00 Seniors First Team Langley Uhlsport Hellenic League - Division One (East) Summerleaze Village Away 5:0 Dean Allen (3), Joe Dulieu, Tom Fifield
1009 2019-08-10 15:00:00 Seniors First Team Kidlington Development Uhlsport Hellenic League - Division One (East) Holloways Park, Beaconsfield, HP9 2SE Beaconsfield 1:2 James Hancock
1007 2019-08-06 19:45:00 Seniors First Team Wokingham Meadow Bluefin Sports (UHL) Challenge Cup Holloways Park, Beaconsfield, HP9 2SE Beaconsfield 1:2 James Hancock
1370 2000-00-00 14:00:00 Seniors Youth Team Risborough Rangers South Bucks Youth League French School Meadow Bottom Pitch
1039 0000-00-00 15:00:00 Seniors Development Team Langley Development Uhlsport Hellenic League - Division Two (South) Summerleaze Village Away
1308 0000-00-00 10:30:00 Seniors Youth Team Langley Green Athletic South Bucks Youth League French School Meadow Bottom Pitch
1326 0000-00-00 00:00:00 Girls Under 15 Girls Thatcham Tornadoes Berkshire County Girls Football League Away Away
1349 0000-00-00 14:00:00 Seniors Development Team Langley Development Uhlsport Hellenic League - Division Two (South) French School Meadow Bottom Pitch
1369 0000-00-00 10:30:00 Seniors Youth Team Gerrards Cross and Fulmer South Bucks Youth League French School Meadow Top Pitch
1388 0000-00-00 15:00:00 Seniors Development Team AFC Aldermaston Reserves Uhlsport Hellenic League - Division Two (South) Aldermaston Recreational Society Away
1392 0000-00-00 10:00:00 Youth Under 18 Girls Laurel Park Thames Valley Counties Women Football League Marefield, Lower Early, Reading, RG6 3DZ Away
1229 0000-00-00 10:00:00 Youth Under 18 Girls Thatcham Tornadoes U18 Girls Thames Valley Counties Womens Football League Douai Park, Cods Hill, Woolhampton, Berkshire, RG7 5TQ Away
1252 0000-00-00 00:00:00 Juniors Under 15 Girls Wargrave Lions Berkshire County Girls Football League French School Meadow Top Pitch (Pitch 1)
1255 0000-00-00 00:00:00 Juniors Under 15 Girls Tilehurst Panthers Stripes Berkshire County Girls Football League Away Away
1258 0000-00-00 00:00:00 Juniors Under 15 Girls Wokingham Berkshire County Girls Football League Away Away